травень 2025 • Україна, Київ, МВЦ

травень 2025 • Україна, Київ, МВЦ

Експозиція спеціального автотранспорту TIR

Illustration

Експозиція спеціального автотранспорту TIR створюється задля того, аби громади, які зазнали руйнувань або прийняли велику кількість внутрішніх переселенців, могли знайти для себе найкращі варіанти спецтранспорту та джерел фінансування для оновлення автопарків обслуговуючих підприємств (КП).
Суб'єкти, у яких з'явився дефіцит або зовсім відсутній комерційний та спеціальний транспорт:● пасажирські перевізники, які обслуговують територіальні громади; ● дорожні управління, відділи, які обслуговують дороги, які знаходяться на балансі територіальних громад;● медичні заклади (місцеві лікарні, амбулаторії, ФАПи);● заклади освіти різних рівнів (шкільні автобуси);● водоканали;● логістична інфраструктура. 

Учасники експозиції

Виробники та імпортери спеціальної та комерційної техніки 

Відвідувачі експозиції

Представники зруйнованих та ушкоджених громад України, а також громад, які через збільшення кількості внутрішніх переселенців, потребують збільшення кількості автомобільної і спеціальної техніки 

Планується відвідування виставки представниками наступних громад: 

Illustration
Illustration

За результатами проведення виставки ReBuild Ukraine. Представники нашої компанії особисто спілкувалися із громадами, які зазнали руйнувань та пошкодження через російську агресію, та отримали від них підтвердження нестачі комерційної та комунальної техніки в громадах.