травень 2025 • Україна, Київ, МВЦ

травень 2025 • Україна, Київ, МВЦ

Illustration

Реєстрація на виставку відкрита

Генеральний партнер

Illustration

Вартість відвідування виставки - 150 грн.Реєстрація на виставку з ПРОМОКОДОМ безкоштовна.
Де знайти і як отримати промокод?Промокод ви можете знайти:● в e-mail розсилках від організаторів виставки AutoTechService (форма підписки на розсилку внизу сторінки);● запитати в учасників виставки;● підписатись на соціальні мережі виставки https://www.facebook.com/SIA.AutoTechService/https://www.instagram.com/sia_autotechservice/● в інших рекламних матеріалах.
ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!Не вказуйте електронні адреси: mail.ru, yandex.ua, yandex.ru, inbox.ru, bk.ru, mail.ua та rambler.ru. Запрошення на вказані адреси не будуть доставлені!
У разі виникнення питань, пов'язаних з реєстрацією, звертайтеся: au.moc.ep%40nahcvom.i

Як отримати електронний бейдж у системі MyPE:1. Зареєструйтесь у MyPE: введіть свою контактну інформацію та натисніть кнопку Зареєструвати. 2. Підтвердіть вашу реєстрацію в електронному листі, що був відправлений на зареєстрований e-mail. 3. Після підтверждення реєстрації на e-mail прийде логін і пароль для входу у особистий кабінет.4. В особистому кабінеті оберіть захід AutoTechService та заповніть анкету.5. Введіть ваш промокод та підтвердіть замовлення електронного бейджу.
Після реєстрації електронний бейдж приходить на зареєстрований e-mail та зберігається в особистому кабінеті.