травень 2025 • Україна, Київ, МВЦ

травень 2025 • Україна, Київ, МВЦ

РОЗВИТОК ПАРКІВ АВТОМОБІЛЬНОЇ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ В ГРОМАДАХ

в рамках дводенного Форуму-практикуму«Відбудова в дії» (14-15 травня)

Де

Головний зал, фойє 3 поверху

Коли

15 травня 2024 року


Для кого захід?
● Для голів громад, заступників голів громад з питань ЖКГ, голів профільних депутатських комісій● Для керівників департаментів та відділів, які відповідають за дорожнє господарство, розвиток мобільності, пасажирський та спеціальний транспорт, ЖКГ, просторовий розвиток, а також за економічний розвиток громади● Для керівників комунальних підприємств, які мають власні парки автомобільної та комунальної техніки● Для спеціалістів, які відповідають за закупівлі автотранспорту та комунальної техніки та організацію обслуговування транспортних засобів● Для керівників агенцій місцевого розвитку

День 2 | 15 травня 2024

Розвиток парків автомобільної та комунальної техніки в громадах


ПРОГРАМА ФОРУМУ

10:30-11:45 - Механізми планування та управління транспортом в громадах

Ключові теми: ● місцеві транспортні стратегії;●  створення транспортних моделей; ● управління транспортними господарством як в міських, так і в селищних та сільських громадах. 
Практики: найцікавіші кейси вирішення проблем управління автопарками пасажирського та комунального транспорту в містах, селищах та селах. 

10:30Вступне слово від організаторів

Illustration10.30 – 10.45Олександр Дорош, Голова федерації роботодавців Черкащини, Член Правління Федерації роботодавців України Тема: «Лобіювання українського виробника та промисловий націоналізм» 

Illustration10.45 – 11.00Світлана Зикова, EGIS в УкраїніТема: «Фінансування проектів розвитку міського транспорту»

Illustration


11.00 – 11.15 – Орест Олеськів, начальник управління транспорту департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради
Тема: “Залучення грантових коштів для стратегічного планування”.

Illustration11.15 – 11.30 - Сергій Бузниковатий, заступник директора департаменту транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради Тема: «Неможливість використання гуманітарного вантажу для потреб міста. Прогалини законодавства».

Illustration


11.30 – 11.45 - Михайло Нетяжук, Мер міста Фастова Тема: «Покращення забезпечення комунальним транспортом громади із залученням різних можливостей на прикладі Фастівської громади».

11.45 - 13.45 - Публічні закупівлі автотранспорту та супутніх послуг


Illustration

Спікер | Денис Левченко, консультант з публічних закупівель.

● Працював:
-заступник начальника консультаційного центру ДП «Прозорро».
-заступник директора юридичного департаменту Мінекономіки України.
● Навчав публічним закупівлям НАБУ, Мінфін, Національну поліцію України, REHAU та Епіцентр.
● Член комісії з розгляду звернень при проведенні допорогових закупівель при ГО «Transparancy International» (під час її функціонування).

Практики:
● Мототранспортні засоби:- Ступінь локалізації виробництва у 2024 році: що змінилося- Практика органу оскарження в сфері публічних закупівель: що врахувати при проведенні закупівлі


● Послуги з ремонту і ТО мототранспортних засобів: - Практика органу оскарження в сфері публічних закупівель: що врахувати при проведенні закупівлі- Практичні кейси.


13.45 – 14.00 – Перерва

14:00-15:30 - Перспективи автомобільних кластерів в Україні


Illustration

Спікер | Олег Омельницький, директор компанії AUTO-Consulting, кандидат технічних наук

Має досвід 26 років досліджень автомобільного ринку України співпрацює з більшістю українських виробників авто неодноразово робив дослідження ринку електромобілів засновник платформи Історичний Автоклуб

AUTO-Consulting є провідним аналітичним центром по дослідженню автомобільного ринку України вже 26 рік.
Компанія першою систематизувала та опрацювала всі показники автомобільного ринку України, що дало змогу прогнозувати і відслідковувати тенденції.

Ключові теми:
● Трансформації ринку комерційної та спеціальної автотехніки. Як змінився ринок і які зміни ще попереду?
● Як вплине електромобільність на сегмент комерційних та комунальних авто. Чому ці зміни неминучі.

● В якому стані буде існувати український автопром в найближчі роки? Огляд існуючих кластерів, і як громади можуть сприяти їх формуванню і залученню інвестицій.  
● Рівень локалізації, нові тренди і поява нових моделей на ринку. Які ризики є у тендерних закупівлях і як будуть мінятися критерії вибору автотехніки.
Illustration

Для того щоб отримати безкоштовний квиток 

Вам необхідно зареєструватися за посиланням my.pe.com.ua у заході дводенний Форум-практикум «ВІДБУДОВА В ДІЇ: РОЗВИТОК ПАРКІВ АВТОМОБІЛЬНОЇ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ В ГРОМАДАХ» та отримати підтвердження від менеджера.
Разом з підтвердженням на вашу електронну пошту буде надісланий квиток.

* В програмі можливі зміни та доповнення