14-16 травня 2024 • Україна, Київ, МВЦ

14-16 травня 2024 • Україна, Київ, МВЦ

РОЗВИТОК ПАРКІВ АВТОМОБІЛЬНОЇ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ В ГРОМАДАХ

в рамках дводенного Форуму-практикуму«Відбудова в дії» (14-15 травня)

Де

Павільйон 4, головний конференц-зал

Коли

15 травня 2024 року

Для кого захід?
● Для голів громад, заступників голів громад з питань ЖКГ, голів профільних депутатських комісій● Для керівників департаментів та відділів, які відповідають за дорожнє господарство, розвиток мобільності, пасажирський та спеціальний транспорт, ЖКГ, просторовий розвиток, а також за економічний розвиток громади● Для керівників комунальних підприємств, які мають власні парки автомобільної та комунальної техніки● Для спеціалістів, які відповідають за закупівлі автотранспорту та комунальної техніки та організацію обслуговування транспортних засобів● Для керівників агенцій місцевого розвитку

День 2 | 15 травня 2024

Розвиток парків автомобільної та комунальної техніки в громадах


ПРОГРАМА ФОРУМУ


10:30-12:00 - Механізми планування та управління транспортом в громадах

Ключові теми● місцеві транспортні стратегії;●  створення транспортних моделей; ● управління транспортними господарством як в міських, так і в селищних та сільських громадах. 

Практики● найцікавіші кейси вирішення проблем управління автопарками пасажирського та комунального транспорту в містах, селищах і селах. 

12:00-13:30 - Фінансування автотранспорту


Ключова тема: новації в тендерних закупівлях автотранспорту.
Практики: ● найбільш дієві механізми фінансування транспорту для потреб громади: кредити, гранти, безоплатна допомога. ● Бліц-огляд новинок автотранспорту та спеціальної техніки для громад, які з’явились в останні 2 роки.

Illustration

13:30-14:00 - Перерва

14:00-15:30 - Перспективи автомобільних кластерів в Україні. Роль громад

● Трансформації ринку комерційної та спеціальної автотехніки. Як змінився ринок і які зміни ще попереду?
● Як вплине електромобільність на сегмент комерційних та комунальних авто. Чому ці зміни неминучі.

● В якому стані буде існувати український автопром в найближчі роки? Огляд існуючих кластерів, і як громади можуть сприяти їх формуванню і залученню інвестицій.  
● Рівень локалізації, нові тренди і поява нових моделей на ринку. Які ризики є у тендерних закупівлях і як будуть мінятися критерії вибору автотехніки.


Для того щоб отримати безкоштовний квиток  

Вам необхідно зареєструватися за посиланням my.pe.com.ua у заході дводенний Форум-практикум «ВІДБУДОВА В ДІЇ: РОЗВИТОК ПАРКІВ АВТОМОБІЛЬНОЇ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ В ГРОМАДАХ» та отримати підтвердження від менеджера. 
Разом з підтвердженням на вашу електронну пошту буде надісланий квиток.

* В програмі можливі зміни та доповнення