14-16 травня 2024 • Україна, Київ, МВЦ

14-16 травня 2024 • Україна, Київ, МВЦ

Спецільний проєкт Авто Перемоги

в рамках виставки ComAutoTrans 2023

Де

стенд 2-20

Коли

30 травня – 1 червня 2023, 10:00-18:00

Експозиція «Авто Перемоги» створюється в підтримку волонтерів, які забезпечують допоміжною автотехнікою підрозділи ЗСУ, тероборони та інших захисників України. Для них участь у виставці – прекрасна можливість знайти партнерів для переобладнання автівок під потреби військових, а також організувати збір коштів на наступні проєкти. Відвідувачі виставки зможуть наживо побачити автомобілі, які потрібні збройним силам просто зараз. 

Партнер проєкту

Illustration

Учасники експозиції

Illustration
Illustration
Illustration
 • Про авто

  Баггі «VOLS» – спеціальний мобільний транспортний засіб високої прохідності, створений українським підприємцем Володимиром Садиком після повномасштабного російського вторгнення в Україну в 2022 році. Він задовольняє потреби Збройних Сил України у швидких та маневрових транспортних засобах, що дозволяють вести розвідку та оперативно завдавати ударів по супротивнику.

 • Про проєкт

  Цей благодійний проєкт реалізується ФОП Садик

Illustration
Illustration
 • Про авто

  Авто медичного батальйону «Госпітальєри» провело ротацію на Донецькому напрямку як кейсевак (медичний пікап, який заїжджає на найскладніші ділянки фронту). Саме на цій автівці вивозили поранених безпосередньо з поля бою. Більшу частину часу автомобіль працював поблизу блкопосту «Республіка міст» (с. Піски). Завдяки надзвичайній швидкості у порівнянні зі звичайними пікапами він успішно пережив десятки обстрілів. Крайній свій заїзд під «Республіку міст» супроводжувався обстрілом з танку. Один зі снарядів влучив у бокову частину мосту і багато уламків потрапили в пікап. Після ремонту автівка знову «полетить» на порятунок поранених.

 • Про проєкт

  Цей автомобіль належить медичному добровольчому батальйону УДА «Госпітальєри», організації бойових медиків та парамедиків, заснованій Яною Зінкевич на початку війни у 2014 році. У лавах батальйону на передовій працюють як кваліфіковані медики, так і добровольці, які після успішного проходження навчання з тактичної медицини долучились до батальйону.
  Ключові напрямки роботи:
  - допомога пораненим на полі бою;
  - евакуація поранених до стабілізаційних пунктів і шпиталів (CasEvac and MedEvac);
  - організація і робота на стабілізаційних пунктах.
  Гасло нашої організації – «Заради кожного життя». І Госпітальєри щодня доводять, що це не просто слова. Медичний батальйон не фінансується державою та вже 9 років існує завдяки донатам небайдужих людей з України та світу.

Illustration
Illustration
 • Про авто

  Мобільний шиномонтаж. Аналіз потреб ЗСУ та численні запити від військових частин переконали нас в тому, що сьогодні підрозділи на лінії фронту терміново потребують спеціального обладнання для ремонту коліс та шин. Це пов’язано з тим, що завдяки зусиллям волонтерів та фондів на фронт поставлені десятки тисяч одиниць цивільного транспорту: джипи, пікапи, буси тощо. Одна із головних проблем такого транспорту – шини. Прокол, розрив та поріз більше одного колеса – це гарантована втрата автомобіля, що працює на передовій, бо найближчий стаціонарний шиномонтаж зазвичай знаходиться в 50-70 кілометрах від лінії фронту. Дуже часто ЗСУ втрачають справний автомобільний транспорт через неможливість швидкого ремонту або заміни шин. Саме тому наш проєкт прийняв рішення сформувати першу партію військових мобільних шиномонтажів з 10 автівок.

 • Про проєкт

  Проєкт «Україна в огні» журналістів та блогерів Рауля Чілачави і Віктора Літовченка народився як відповідь на російську пропаганду війни. Він отримав велику підтримку з боку глядачів і підписників, тому було прийнято рішення заснувати благодійний фонд «Україна в огні» разом з Національною Агенцією Стратегічних Комунікацій (НАСК). Фонд зміг більш ефективно працювати з нашими гуманітарними проектами, що направлені на задоволення потреб вояків ЗСУ та цивільного населення, що постраждало від російської агресії.

Illustration
Illustration
 • Про авто

  Автобаня – необхідна річ на передовій. Дуже мобільна, легко транспортується навіть за допомогою мікроавтобусу чи вантажівки, працює автономно. Має всі необхідні елементи з собою, зокрема бак для води 2,3 т. Для роботи потребує будь-якої чистої води та дизельного пального для генератора. Баня має три душові кабінки, два умивальника і три пральні машини. Легко перевозиться як причеп, який може транспортувати як невелике авто, так і військова вантажівка. При транспортуванні можна підігрівати воду для прийняття душу. 

 • Про проєкт

  Проєкт реалізований БФ «Україна в огні» разом з Національною Агенцією Стратегічних Комунікацій (НАСК). 

Illustration
Illustration
 • Про авто

  Швидка ремонтна автомобільна майстерня LOCKER (Локер) – надійний помічник для обслуговування колісної техніки в польових умовах. Цей автомобіль успішно пройшов навантажувальні тести та випробування бездоріжжям, і такі майстерні на колесах вже використовують наші захисники. Серед інструменту у мобільній авторемонтній майстерні є:
  - Потужний генератор.
  - Зарядна станція, що поєднана із сонячною панеллю.
  - Електрощиток із можливістю приєднатися до зовнішнього живлення.
  - Повітряний компресор з ресивером на 100 л.
  - Шиномонтажний стенд із усім необхідним обладнанням.
  - Комплект домкратів.
  - Набори професійного ручного інструменту.
  - Пуско-зарядний пристрій для АКБ.
  - Мультимарочний сканер, мультиметр, паяльник…

 • Про проєкт

  Автомайстерню представляє БФ «ТВІЙ КРОК» – благодійний фонд матеріально-технічної підтримки ЗСУ, підприємств критичної інфраструктури та сил оборони.

Якщо ви зацікавлені у відвідуванні заходу реєструйтеся на виставку з промокодом AWIN